Časté otázky

/ Časté otázky

AKO MI zaručíte pôvod a kvalitu Vozidla?

Spoločnosť Business Lease poskytuje svojim klientom na Slovensku profesionálne služby operatívneho leasingu a poskytovania mobility. Výhodou nákupu vozidla od našej spoločnosti ako jediného vlastníka je zaručený pôvod (nákup nových vozidiel od autorizovaných predajcov) a kompletná dokumentácia k vozidlu vrátane histórie údržby v zmluvných servisoch. S firemným vozidlom vo väčšine prípadov jazdí jeden užívateľ, nemusíte sa tak báť vyššieho opotrebenia vozidla.

Ako sa môžem s vozidlom zoznámiť?

Skúšobná jazda, prípadne aj za prítomnosti Vášho automechanika, je ideálna možnosť, ako si vozidlo vyskúšať a preveriť.

môžem si vozidlo rezervovať na skúšobnú jazdu? 

Samozrejme, kontaktujte našich predajcov telefonicky na +421 910 925 322 alebo emailom: autapooperaku@businesslease.sk.

ChcEM si u vás kúpiť auto. aké doklady budem potrebovať? 

Pri kúpe vozidla potrebuje súkromná osoba iba doklad totožnosti - občiansky preukaz a v prípade právnickej osoby si pripravte výpis z obchodného registra / živnostenský list (IČO).

POmôžete mi s vybavením dokladov? 

Predávané vozidlá majú vždy platnú TK a EK. Po dodaní splnomocnenia zabezpečíme odhlásenie vozidla na Dopravnom inšpektoráte.

na koho sa môžem obrátiť, keď mám s vozidlom nejaký technický problém?

V prípade akýchkoľvek dotazov a technických problémov sa obráťte na pracovníkov nášho Centra odpredaja vozidiel, tel.: +421 910 925 322 alebo emailom: autapooperaku@businesslease.sk.

Odkiaľ pochádza vozidlo?

Vozidlo je majetkom spoločnosti Business Lease Slovakia od jeho zakúpenia u autorizovaného predajcu na Slovensku, a sme teda jeho prvým a doposiaľ jediným vlastníkom. Vozidlo je ukončené po operatívnom leasingu a nie je zaťažené záložným právom 3. osoby.

Je stav najazdených km na vozidle skutočný?

Stav najazdených kilometrov na našich vozidlách vieme garantovať aj vzhľadom na to, že každé vozidlo máme pod neustálym dohľadom či už pri návšteve servisu alebo sezónnej výmene pneumatík. V popise každého vozidla je VIN číslo, na základe ktorého si viete overiť históriu v ktoromkoľvek autorizovanom servise danej značky.

Bolo vozidlo búrané?

Do našej ponuky zaraďujeme vozidlá len bez vážnych poistných udalostí. Kompletný prehľad prípadných poistných udalostí Vám vieme preukázať pri každom predávanom vozidle.

Kde sa vozidlo NACHÁDZA?

Naše vozidlá nájdete v Centre odpredaja vozidiel v Bratislave na Galvaniho 6 (areál Mall / Casamia).

 

Dopytový formulár

Napíšte nám, o aké vozidlo máte záujem.

Za účelom vybavenia Vašej požiadavky spracúvame Vaše osobné údaje v rozsahu meno, email a akékoľvek ďalšie osobné údaje, ktoré nám poskytnete. Pre viac informácií o spracúvaní osobných údajov kliknite sem

Nemáte chuť nám napísať? Jednoducho nám zavolajte...+421 910 925 322