Doplnkové služby

/ Doplnkové služby

Ak ste si vybrali vozidlo z našej aktuálnej ponuky, ale nemáte k dispozícii dostatočnú finančnú hotovosť, radi Vám sprostredkujeme úver alebo leasing na mieru v potrebnej výške, u niektorého z našich zmluvných partnerov. Naši predajcovia s Vami vybavia potrebné formality a Vy môžete domov odísť vo vybranom vozidle. Ponúkame Vám tiež celú škálu doplnkových produktov, ako poistenie vozidla, predĺženú garanciu až na 3 roky či inštaláciu zabezpečovacieho systému.

 

Financovanie prostredníctvom FINANČNého LEASINGu ALEBO úveru

  • ľahko, rýchlo, výhodne 
  • financujeme všetky vozidlá, ktoré ponúkame
  • úver možný ihneď
  • flexibilná doba splácania
  • splátky prispôsobíme vášmu rozpočtu
  • ihneď sa stávate majiteľom vozidla

Náš zmluvný partner:

 

POISTENIE

Spolupracujeme so všetkými poisťovňami a radi Vám poskytneme prehľad ponúk z celého trhu v jednom prehľade priamo na Váš email. Vieme sprostredkovať komplexné poistenie všetkých rizík spojených s užívaním vozidla:

- povinné zmluvné poistenie

- havarijné poistenie

- poistenie batožiny a čelného skla 

- poistenie finančnej straty - GAP

- poistenie úrazu vo vozidle

 

Náš zmluvný partner:

 

BUSINESS LEASE PREDĹŽENÁ ZÁRUKA

V prípade kúpy jazdeného vozidla odporúčame vziať do úvahy nielen vstupnú investíciu, ale zvážiť aj možné ďalšie náklady na opravy vozidla s narastajúcim vekom vozidla. Predĺžená záruka Vám znižuje akékoľvek budúce finančné riziko, pretože pokrýva opravu či výmenu komponentov akými sú motor, prevodovka, spojka a mnohé iné (detailný prehľad nájdete v prehľade dole) a to až na obdobie 3 rokov od kúpy vozidla. Je to istota, že v prípade nečakanej poruchy Vášho auta nebudete musieť siahať hlboko do vrecka. Náklady na obstaranie predĺženej záruky sa Vám môžu vrátiť už po jednej oprave vozidla.

 

V rámci predĺženej záruky Vám ponúkame:

- rozsiahly zoznam krytých náhradných dielov

- neobmedzený počet poistných udalostí až do výšky limitu poistného plnenia bez krytia spoluúčasti

- rýchlu a kvalitnú likvidáciu poistných udalostí

 

 

Náš zmluvný partner:

 

ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY

VAMPIRE Lite je neprekonateľný zabezpečovací systém, ktorý spoľahlivo chráni autá už viac ako 20 rokov. Tento 7-cestný kompaktný imobilizér s moderným dizajnom, ktorý naraz dokáže blokovať v aute až 7 vecí pod mechanickou kombináciou, napríklad aj spojkový či plynový pedál alebo automatickú prevodovku, zaručuje ochranu vášho vozidla pred každým možným spôsobom krádeže.

Náš zmluvný partner:

Dopytový formulár

Napíšte nám, o aké vozidlo máte záujem.

Za účelom vybavenia Vašej požiadavky spracúvame Vaše osobné údaje v rozsahu meno, email a akékoľvek ďalšie osobné údaje, ktoré nám poskytnete. Pre viac informácií o spracúvaní osobných údajov kliknite sem

Nemáte chuť nám napísať? Jednoducho nám zavolajte...+421 910 925 322