Výhody

/ Výhody

 1. SME PRVÝM A JEDINÝM MAJITEĽOM

  Kupujeme výhradne nové vozidlá, ktoré sú počas doby leasingu iba v majetku Business Lease. Na každé vozidlo v ponuke je možné uplatniť si odpočet DPH. Vyberte si Vaše vozidlo tu.

 2. DOLOŽITEĽNÁ HISTÓRIA SERVISU A POISTNÝCH UDALOSTÍ

  Všetky opravy a poistné udalosti evidujeme v internom systéme - radi Vám do neho umožníme nahliadnuť.

 3. 100% ZÁRUKA PRAVOSTI STAVU TACHOMETRA

  O našich vozidlách vieme všetko a keďže máme každé vozidlo pod neustálym dohľadom pri servisných prehliadkach alebo sezónnej výmene pneumatík, 100% garantujeme stav najazdených kilometrov pri každom vozidle.

 4. Jednoduchá ZMLUVA

  Dali sme si záležať na tom, aby bola naša zmluva zrozumiteľná aj tomu, kto nemá právnické vzdelanie.

 5. VýhodnÁ PONUKA DOPLNKOVýCH SLUŽIEB

  Vlastníme viac ako 5.000 vozidiel, čo nám umožňuje poskytnúť Vám výhodnejšie podmienky financovania prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Ku každému vozidlu Vám vieme sprostredkovať tiež ponuku na zákonné či havarijné poistenie, predĺženú garanciu až na obdobie 3 rokov rovnako ako inštaláciu bezpečnostného zariadenia.

 6. Komfort a BEZPEČNOSŤ

  Ponúkame kvalitné vozidlá po operatívnom leasingu s garantovanou servisnou históriou, ktorých vek štandardne nepresiahne 3-4 roky. Aj preto Vám a Vašim blízkym či spolucestujúcim ponúkame vysokú bezpečnosť vďaka ich nízkemu opotrebeniu, kvalitnému servisu a najnovším bezpečnostným prvkom vozidla. 

 7. IndividuálnY pRístup

  Poskytujeme individuálny prístup ku každému klientovi a preto odporúčame si vopred dohodnúť stretnutie s predajcom vozidiel tak, aby ste sa čo najlepšie zoznámil/a s Vami vybraným vozidlom. Neváhajte sa na nás obrátiť!

Dopytový formulár

Napíšte nám, o aké vozidlo máte záujem.

Za účelom vybavenia Vašej požiadavky spracúvame Vaše osobné údaje v rozsahu meno, email a akékoľvek ďalšie osobné údaje, ktoré nám poskytnete. Pre viac informácií o spracúvaní osobných údajov kliknite sem

Nemáte chuť nám napísať? Jednoducho nám zavolajte...+421 910 925 322